kocatürk parke logo
MENÜ
AnasayfaÇorlu Ucuz ve İkinci El Laminat Parke

Çorlu Ucuz ve İkinci El Laminat Parke

Laminat parke değişimi yapmayı düşünen müşterilerimiz eski parkelerini firmamıza ücreti mukabilinde teslim etmektedirler.

Çorlu merkezde yer alan iş yerimizden Trakya'nın her köşesine parke sevkiyatı yapmaktayız.

Çorlu Ucuz, Spot ve İkinci El Laminat Parke

Çorlu Ucuz Parke

Sıfır laminat parke fiyatlarının biraz yükselmesi nedeni ile ikinci el parke ihtiyacı doğmaktadır. Spot ve ikinci el laminat parke seçenekleri ihtiyaç haline gelmiştir. Kocatürk Parke olarak müşterilerimize seçenek olarak sunmaktayız.

Parkenin ucuz olması kalitesiz olduğu anlamına gelmemektedir. Evinde bulunan parkenin rengini veya modelini beğenmeyip parke değişikliği yapmak isteyenlerden alınan parkeler oldukça kalitelidir.

Çorlu İkinci El Parke

Ev veya iş yerlerinde parke değişimi talep edildiğinde eski parkeleri ustalarımız söküyor. Söküm esnasında kilit sistemine zarar vermeden parkelerin sökülmesi önemlidir. Parkeler streç filmler ile paketlenir ve yeni müşterilerini depomuzda bekler.

Çorlu Spot Parke

Sıfır ve markalı parkelerin yanında spot laminat parke bir çok ihtiyacı gidermektedir. Daha önce hiç bir mekana uygulanmamış laminat parke seçenekleri de işletmemizde mevcuttur. Spot ürünler garanti kapsamında yer almaz.

0%